Yoga Müziği | Yoganın Önemli Temeli | Yoga Hareketleri
Yoga MakaleleriYoga Müziği

Yoga Müziği | Yoganın Önemli Temeli

Yoga müziği Sevgili dostlarım canım yogiler yoga yaparken insan meditasyon müziği istiyor, rahat hissetmek istiyor, müzik ne kadar dingin olursa kafamızı boşaltmamız da bir o kadar kolay oluyor. Müzik hayattır.

Müzik dinlemeyen insanın ruhundan cidden şüphe ediyorum, hoş aynı duyguyu hayvanları sevemeyen insanlar için de hissediyorum ancak şimdi bu konuya girersek, son günlerde yaşanan kötü olaylardan ötürü baya sinirlenebilirim bu nedenle konumuza dönelim.

Yoga müziği

Birçok yerde bir sürü müzik var ama benim de sağlam bir müzik arşivim var. Özellikle de üzerine ancak telif hakkı durumlarından ötürü paylaşsam mı bilemedim ama kullanımı açısından kolay olsun sürekli girip dinleyin yanınızda olsun diye bir kaç tane paylaşacağım.

Roger Shah – Close Your Eyes
Roger Shah – Island Of Calm
Roger Shah – Body And Mind
Relax in the Wind
Mantra of Light

Meditasyon üzerine müzik açığımı Yoga müziği Google Play de bulunan bir uygulamadan giderirken bazen de konsantre olmak için internetten müzik buluyorum.

Epey seçeneğin bulunmasının mümkün olduğu internette youtube üzerine bulunan Yoga Müzikleri’ ni tercih edebilirsiniz. Yoga müziği Şimdilerde kullanımı daha da kolaylaşan youtube müzik üzerinden çook daha kolay ve eğlenceli hale geldi. Spotify gibi bir uygulamayı unutmamam elbette ama şimdilerde göz bebeğim youtube müzik.

Meditasyon için ayrı müzik, çakraları aktifleştirmek için ayrıca müzik ve kategorisi kesinlikle birbirinden ayrı. Yoga müziği Bu nedenden dolayı yoga hareketleri için de ayrıca müzik var.

Sizlere sürekli olarak dinlediğim arşivimden, paylaşabileceklerimin link ve adreslerini veriyorum. Sizleri çok seviyorum. Soru, öneri ve şikayetleriniz için lütfen iletişim kısmından yazın. Sevgi ve saygı ile Namaste?

Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu