Yoga Müziği Yoganın Önemli Temeli - Yoga Hareketleri
Yoga Makaleleri Yoga Müziği

Yoga Müziği Yoganın Önemli Temeli

Sevgili dostlarım canım yogiler yoga yaparken insan meditasyon müziği istiyor, rahat hissetmek istiyor, müzik ne kadar dingin olursa kafamızı boşaltmamız da bir o kadar kolay oluyor. Müzik hayattır. Müzik dinlemeyen insanın ruhundan cidden şüphe ediyorum, hoş aynı duyguyu hayvanları sevemeyen insanlar için de hissediyorum ancak şimdi bu konuya girersek, son günlerde yaşanan kötü olaylardan ötürü baya sinirlenebilirim bu nedenle yoga müziği konumuza dönelim.

Birçok yerde bir sürü müzik var ama benim de sağlam bir müzik arşivim var. Özellikle de yoga müziği üzerine ancak telif hakkı durumlarından ötürü paylaşsammı bilemedim ama kullanımı açısından kolay olsun sürekli girip dinleyin yoga müziğiniz yanınızda olsun diye bir kaç tane paylaşacağım.

Roger Shah – Close Your Eyes
Roger Shah – Island Of Calm
Roger Shah – Body And Mind
Relax in the Wind
Mantra of Light

Meditasyon üzerine müzik açığımı Google Play de bulunan bir uygulamadan giderirken bazen de konsantre olmak için internetten müzik buluyorum.

30 dakikalık Yoga Müziği

Epey seçeneğin bulunmasının mümkün olduğu internette youtube üzerine bulunan Yoga Müzikleri’ ni tercih edebilirsiniz. Şimdilerde kullanımı daha da kolaylaşan youtube müzik üzerinden çook daha kolay ve eğlenceli hale geldi. Spotify gibi bir uygulamayı unutmamam elbette ama şimdilerde göz bebeğim youtube müzik.

Bu Yoga Müziği aynı zamanda rahatlatan stres attıran ve sakinleşmenize yarayan bir müzik.

Meditasyon için ayrı müzik, çakraları aktifleştirmek için ayrıca müzik ve yoga müziği kategorisi kesinlikle birbirinden ayrı. Bu nedenden dolayı yoga hareketleri için de ayrıca müzik var. Sizlere sürekli olarak dinlediğim yoga müziği arşivimden, paylaşabileceklerimin link ve adreslerini veriyorum.

Pozitif enerji için Yoga Müziği

Sizleri çok seviyorum. Soru, öneri ve şikayetleriniz için lütfen iletişim kısmından yazın.

Sevgi ve saygı ile Namaste?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir