En Ucuz ve Kullanışlı Yoga Matı – Yoga Hareketleri
Yoga Makaleleri

En Ucuz ve Kullanışlı Yoga Matı

Sevgili dostlarım selamlar ve sevgiler. Okuduğum her yoga kitabı ya da makalede hep şu söz kullanılıyor, sadece yoga matınızı yere serin ve başlayın. Bu söz bana gerçekten baya ilham vermişti. Büyük büyük spor salonlarının meşakkatli koşuşturması, ödenen onca paralar, giyilecek özel kıyafetler haftanın kaç günü gidiyorsanız artık her güne farklı ve özel, ona uygun spor ayakkabılar derken gerçekten spora mı gidiyoruz yoksa fashion tv spor moda haftasına mı katılıyoruz belli olmuyor.

Ciddi anlamda bu beni rahatsız ediyor. Birde yogaya bakalım. Bir tayt, bacis bir t-shirt çıplak ayaklar ki çünkü ayaklarımızın toprağa değmesi önemli. Uygun şartlarda hava güzelse dışarıda, parkta istediğimiz yerde değilse yoga evde en güzeli. Bize lazım olan tek şey yoga matı.

Piyasa baya kalabalık ama 15 tl den 2000 tl ve üzerine kadar her kesime hitap eden yoga matlarını kolaylıkla temin etmek mümkün. Kıl aylarında benim gibi evden çıkmayan pc başında iş yapan biriyseniz kestirme ve en hızlı yolda migros sanal market sabah sipariş ediyorsun akşama geliyor. En son Taylandtan dönerken birisine hediye edip döndüğüm için yoga matımı ve Türkiye’de beklemek istemediğimden dolayı hızlı olması açısından migros sanal marketten söylemiştim 54 tl aldım.

Şimdi ben sizler için bir yoga matı listesi yaptım. Düşük ücretten orta ve üst rakamlara kadar, hızlı kargo seçeneği ile elinize çabuk ulaşmasını sağlayacak bu yoga matları sizlere ilham versin huzur versin enerji versin efendim. Sizleri daimi sevdiğimi kocaman saygılar ve selamlar gönderdiğimi unutmayın.

Kendinize çok güzel davranın, hayatın tadını enerjisini bozmayın buna uyum sağlayın, hayatı zorlaştırmayın. Çok mutlu olun. Yoga Yapın. Namaste

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir