En Şık ve Ucuz Yoga Taytı - Yoga Hareketleri
Yoga Makaleleri Yoga Taytı

En Şık ve Ucuz Yoga Taytı

Benim canım sevgili dostlarım, yogi kardeşlerim, yogaya gönül vermiş tüm güzel insanlar. Benim hayatımda giyim lüks ve abartı kıyafet seçimleri zaman dilimi rafa kalktı. Bu durum ne zaman oldu, nasıl gerçekleşti inanın farkına bile varmadım.

Güzel giyinmeyi bakımlı olmayı çok severim ama eskiden çok fazla seviyormuşum şimdilerde daha iyi anlıyorum. Her spor günü için özel bir kıyafet, o kıyafetin altına spor ayakkabı, akşam çıkıyorsam çantadan kemere herşey uyumlu 🙂 İnanılmaz bir serüvendi. Taylanda tatile giderken uzun kalacağım diye 4 bavulla gitmiştim ve söylemekten asla çekinmem içerisinde kürk bile vardır. :)))

Ahh eski ben… Beni şimdilere taşıyan eski ben… Çok şükür ona. Bu arada dönerken 1 tane valizle döndüm. Sadece bir valiz dolusu götürdüğüm ayakkabılarım kohphangan sahilinde her party dönüşü çift olarak kayboldu. Sahilde çıkartıp bırakılan ayakkabılar ertesi sabah ikinci el pazarında satışa sunuluyordu. Gidip hiç birini geri almadım. Hoş almak ta istemedim. Taylandın büyüsünden değil… Umarım bir gün o özgürlüğe, o sakinliğe ve verdiği tüm dolu enerjiye herkes sahip olur. Şimdilerde Taylanda giderken bir sırt çantasından fazlasına ihtiyaç bile duymuyorum.

Şimdilerde satın aldığım kıyafetleri çok eskimeden ihtiyacı olan insanlara dağıtıyorum. Kıyafet asla biriktirmiyorum. Eşya asla biriktirmiyorum. Bazen kocaman bir çuvalı dolduracak büyüklükte oluyor ama artık biliyorum eşya yüktür dostlarım.

Konu nerelereden nerelere geldi. Kusura bakmayın. Evet yoga taytı. Ben yoga yaparken taylandtan yada kamboçyadan belki de pazardan aldığım bir taytı yada şalvarı üzerime geçirip çıplak ayaklarla başlıyorum yogaya. Çünkü yoga içinde sadeliği barındırır, sevgiyi ve özgürlüğü barındırır.

Sizler için ucuz güzel ve rahat yoga taytı yada şalvarları veriyorum. Sizleri çok seviyorum.

Sevgi saygı ve sağlık ile Namaste Sevgili Dostlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir